بهترین نورپردازی های سقف با کناف


: 2647

یکی از ویژگی های کناف قابلیت اجرای انواع طرح بر روی سقف و دیوار است. کناف علاوه بر اینکه یک متریال پایه برای ساخت انواع دیوار و سقف در ساختمان به شمار می رود، یکی از متریال هایی است که می توان با آن هر طرحی را بر روی سقف و دیوار اجرا نمود. یکی از قابلیت هایی که در ایران بسیار پرکاربرد است و بسیار مورد استفاده قرار می گیرد


یکی از ویژگی های کناف قابلیت اجرای انواع طرح بر روی سقف و دیوار است. کناف علاوه بر اینکه یک متریال پایه برای ساخت انواع دیوار و سقف در ساختمان به شمار می رود، یکی از متریال هایی است که می توان با آن هر طرحی را بر روی سقف و دیوار اجرا نمود. یکی از قابلیت هایی که در ایران بسیار پرکاربرد است و بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، اجرای باکس نورمخفی با کناف است. مدتهاست طرح های باکس کناف بر روی سقف منازل مسکونی اجرا می شوند. در واقع باکس نورمخفی یکی از طرح هایی است که با کناف پیاده سازی می شود و شما می توانید هر طرحی را با کناف پیاده سازی نمایید.

در این بخش قصد داریم برخی از این طرح ها را با شما به اشتراک بگذاریم. اما اگر به عنوان این مطلب توجه کرده باشید، متوجه شده اید که موضوع این بخش نورپردازی فضای نشیمن و نمونه طرح هایی است که در آن بهترین نورپردازی ها برای سقف فضای نشیمن و پذیرایی با متریال کناف صورت گرفته است. هر چند دنیای طراحی پایان ندارد و می توان خلاقیت های زیادی در طراحی داشت، اما هدف ما در این بخش، ارائه برخی نمونه هاست.

کناف یکی از بهترین متریال هایی است که می توانید بوسیله آن نورپردازی سقف را انجام دهید و طرح های متنوعی را بوسیله ی آن بر روی سقف پیاده سازی نمایید.